O Velikonocích (2018) se Janka s Libuškou učí lovit kešky. Sice Janka tvrdí, že to bude jen zpestření výletů - no nevím, jak toto dopadne...

janka1.jpg

Janka se nebojí pro keš vyšplhat na strom...

Nakonec se opravdu stane to, co se stát může. Nechodíme na výlety, abychom něco viděli a k tomu si třeba cestou odlovili nějakou kešku. Naopak se plánují výlety podle toho, kde jsou kešky. Ne - kecám :)
Ale když se naplánuje výlet - hned se hledají kešky cestou. A proč také ne - je to bezva zpestření a dostaneme se i na místa, kde bychom určitě nezašli.

O víkendech s námi běhají i kamarádi - jsou z nich poučení mudlové. Chvála bohu zatím neremcají a hledají s námi. Jak dlouho je to bude bavit?


P.S.
Z kamarádů - poučených mudlů - už jsou také plnohodnotní cacheři se vším všudy. Zblbli jsme je dokonale, takže sbírají keše nejen s námi, ale i sami.


kes-1.jpg

Čím víc kešek nacházíme, tím více se chytám a začíná mne to bavit. Už jen pro to, abych mohl najít něco tak nápaditého, co vidíte v Jančiných rukách. Najít plastovou tubu nebo krabičku je sice fajn a splní to účel. Najít ale takovéto unikáty, to je teprve radost!

kes-2.jpg

Vážím si ownerů - tedy majitelů a tvůrců kešek, kteří mají nádherný nápad a k tomu šikovné ruce. A navíc to dotáhnou k dokonalosti. V kadibudce výše jsme našli ručně vyrobený krasohled a v druhé půlce samotnou keš uzavřenou v krásném hlavolamu. No není radost tohleto najít?

A tak díky Jance se nám doma zvětšuje sbírka GWC, protahujeme keškama trackovatelné travelbugy a jeden dokonce vezeme až na Krétu. Že nevíte o čem mluvím? No pak asi nejste kačeři :)))

Snad se na mne nebudou ostatní stejně postižení zlobit, když si do tohoto článku občas vložím keš, která mne zaujme svou neotřelostí. Bez udání místa a označení. Jen pro radost a možná i pro inspiraci. Třeba si v budoucnu uděláme nějakou tu vlastní keš :)

krteckova.jpg

Krtek s myškou v maxi keši

vetrny-mlyn.jpg

Stačí pootočit lopatkami a keš se otevře...

Tisící cache

Tak jsme se nějak do toho kačerství zažrali, že za 15 měsíců dosahujeme hranice jednboho tisíc nálezů. Stalo se tak v sobotu 20. července večer.

1000-cache.jpg

Je nádherně, modrá obloha, teploučko (možná až moc) a má drahá polovička je šťastná jako blecha. 1000!!!

img_20190720_192408.jpg

A toto je ta výroční, extra speciální keš umístěna na tajném místě:

img_20190720_202905.jpg img_20190720_202913.jpg

Děkujeme všem ownerům za jejich krabičky a posíláme jedno velké srdce navíc za ta vymazlené, se kterými si dali extra práci.
Děkujeme!!!

Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 4. 2018, 21:41, zobrazeno 680x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení