Rozloučení s rokem 2011

Rozloučení s rokem 2011

Již po třetí píšu do blogu titulek "rozloučení s rokem..." - jen číslice, či spíše letopočet na konci se mění. Tentokráte je to ti číslo 2011.  Takže alespoň takto se rozloučíme se starým rokem a přivítáme nový - a buďme optimisty - snad lepším rokem...

Jako loni i předloni se scházíme skoro ve stejné sestavě (chybí jen Ivan s Jankou) na bowlingu, tentokráte ve Spartě. Dráhy tu nejsou nic moc a koule klepou jako obutá tramvaj, ale my zde nejsme pro vítězství, ale pro zábavu. A tu si nenecháme ničím zkazit. Dělíme se na dvě skupinky (čistě dámskou a ten zbytek...) a pak se snažíme netrefit do kanálků kolem drah. Občas se to podaří, občas ne.

bowling.jpg

Po ukončení hry se přesouváme k nám, kde testujeme novou hračku - Tomův Kinect. Je to sranda, všichni zkouší svou koordinaci pohybů a občas to vypadá, jako bychom dostali epileptický záchvat... Popisovat to nemá cenu - raději se podívejte na fotky.

kinect.jpg

Díky Vám, že jsme se zase mohli sejít a pobavit se. Byla to paráda. Tak zase za rok - a samozřejmě mezi tím ještě mockrát!!!

kinect2.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku1. 1. 2012, 21:25, zobrazeno 3441x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení