Zajímavá přednáška s BIG thinking

V tomto týdnu již podruhé mířím za osvětou, nápady, vzděláním a za zajímavými lidmi. Tentokrát jsem navštívil akci BIGTHINKING BUSINESS INSPIRATION v ostravském coworkingovém centru VIVA.

1016902_211902102298705_63143315_n.png

Popisovat o čem byla řeč je za prvé složité, za druhé celkem zbytečné - již na poutači výše vidíte, jací spíkří se akce zůčastnili.
Celou akci velice příjemně moderoval Mgr. Jiří Siostrzonek, Ph.D. (Fotograf, sociolog, pedagog. Zástupce vedoucího na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě. Přednáší na univerzitách v Poznani, Katovicích, Krakově, Vroclavi. Externí pedagog UP v Olomouci a Univerzitě T. Bati ve Zlíně).

_dsc0130.jpg

Prvním přednášejícím byl pan Ondřej Bartoš, investor, člen investiční společnosti Credo Ventures a.s., kterého možná znáte z televizního pořadu Den D. Představil se jako velice vtipný řečník s velkým přehledem a zkušenostmi.

_dsc0134.jpg

_dsc0144.jpg

Hodina jeho povídání utekla jako voda a i další část sestávající se z otázek publika byla velice zajímavá.

_dsc0148.jpg

Druhým spíkrem byl Tomáš Čupr, kterého zasvěcenci znají jako zakladatele Slevomatu nebo serveru Dáme jídlo. Vyprávěl jak začínal, proč právě Slevomat dosáhl exkluzivity být první a jak pokračuje ve svém tažení s "jídly až domů". Velmi zajímavé povídání, jednoduché, přehledné a jasné.

_dsc0152.jpg

_dsc0153.jpg

Posledním přednášejícím byl Oliver Dlouhý - zakladatel Skypicker. Pokud nevíte o co jde, koukněte - na první pohled Vám bude vše jasné. Vyprávění v jeho podání bylo velmi vstřícné, možná občas prozradil víc než zamýšlel, ale jeho mládí a bezprostřednost vše srovnalo. Nakonec se jen potvrdila slova obou dvou dříve přednášejících - pokud chcete uspět, musíte najít problém, nabídnout jeho řešení a samozřejmě si jít za svým...

_dsc0156.jpg

Po ukončení přednášky jsme si ještě dobře popovídali u večeře. Bombovně strávené odpoledne.

Ještě jednou dík organizátorům - více takových zajímavých akcí!

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 9. 2013, 15:35, zobrazeno 3957x, dnes 0x
5.0 1Hodnocení