Vážení pánove (dámy vyjímaje), zvu Vás na náš každoroční sraz spolužáků, konaný jako vždy poslední sobotu v měsíci květnu.

Letos to vychází na 25. 5. 2019 a sejdeme se od 14:00 v restauraci Opera - tedy v centru Šumperka pod divadlem. Moc se na Vás těším a rád níže vložím fotky, které spolu uděláme!

abiturienti-2019-svolavadlo.jpg


25. května 2019 - restaurace Opera

Dívám se na "svolávadlo" výše a musím konstatovat fakta:

  • Zbyněk nepřijel na motorce, ale autem - prý na ní trávil minulý týden a už ho z ní bolí záda...
  • Pepa nepřijel na kole - ač na něm asi netrávil minulý týden, dal tentokráte přednost autu...
  • Rosťa autem přijel - sice až na konec srazu, ale dorazil!
  • Marcel nepřijel...

Takže uspěšnost mé předpovědi tedy dost drhne... Každopádně se naše zdravé jádro sešlo v restauraci plné srazů. Bylo jich tam nakonec pět. V opačném rohu restaurace seděla i Janka se svou třídou ekonomky - Gusta s Olegem hned chtěli navazovat družbu :) Každopádně někdo třefně poznamenal, že jsme si vybrali blbou školu - samí chlapi...  Žádná líbačka na přivítanou...

Celkem nás bylo devět (doposud nejmenší počet - o jednoho - zatím nás bylo nejméně 10), ale stihli jsme si parádně pokecat. Sice důchodci vedle nás se nás snažili překřikovat, ale nedali jsme se.

dsc_0092.jpg

Už minule jsem do fotky doplňoval Rosťu, tentokrát jsme to už nestihli. A tak si ho můžete domyslet :) Každopádně Vláďa do letitého archu udělal prezenci a každý kdo přišel, dostal čárku za zásluhy.

Kluci děkuji, že jste přijeli, bylo milé vás zase potkat.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku16. 3. 2019, 11:17, zobrazeno 1683x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení