2 HODINY volného času

Čas je zvláštní veličina. Pokud se na něco těšíte, čas se neuvěřitelně vleče a vy se ne a ne dočkat... Naopak, když se něčeho bojíte, stačí lusknout prsty - a je to tady.

jak-jsem-sebrala-odvahu.jpg

Poslední dobou máme dost práce, navíc s jasným termínem, který nás tlačí do toho, abychom veškerý čas věnovali právě práci. Proto se také občas stává, že když přijdeme z práce domů, sedneme před televizi a tupě na ni zíráme. Ne že by tam bylo něco, co by stálo za to, ale protože jsme tak unavení, že prostě máme VYPNUTO.

Dokopat se ke čtení je těžké - stejně jako si sednout k počítači a něco tady napsat... Oči už toho prostě mají dost.

K letošním narozeninám mi má drahá dala dárek, o kterém ví, že mi vždy udělá radost - knihu. Sotva jsem ráno otevřel oči, podávala mi ji a k tomu vlepila pusu. Nádherné probuzení - takové šťastné - zvlášť, když kniha byla od Barbory Šťastné. Tuto spisovatelku mám rád a její nová kniha mne potěšila.

Nemenší úsměv na rtu mi vyvolala záložka a poukázka, kterou knihkupectví Martinus přidalo ke knize.

Záložku do knihy dostanete ke každé zakoupené knize, a pokud máte štěstí, tak pokaždé jinou. Už jich pár mám a dělám si sbírku :o)
Tentokrát se mi líbila obzvláště - je to nádherná ukázka, jak spojit offline a online. A slogan "Zaspal jsem na této straně" je trefný a vyloudí vám opakovaně úsměv na rtech. Tedy alespoň mi - mám takové věci prostě rád.

zalozka-martinus-obe-strany.jpg


Poukázka je druhá specialitka Martinusu - dostal jsem 2 hodiny volného času! S osvobozením od pracovních nebo domácích povinností. No bomba.
Okamžitě jsem vymyslel plán - jak to nemám rád, tentokrát budu podvádět... Tuto poukázku totiž využiji několikrát a opakovaně.

poukazka-na-volny-cas.jpg


Tak mi držte palce, aby se mi poukázku podařilo využít na maximum. Už jen proto, že odpoledne jsem od syna dostal další dárek - čtečku! Krásná hračičika, do které se vejde tolik knih, že bych mohl začít hned a mám pocit, že do konce života bych je všechny nepřečetl...

Hned v pondělí jsem si objednal dárek sám sobě - či spíš čtečce. Koupil jsem si fólii na displej a krásný obal. To aby mi ta hračička vydržela co nejdéle a aby vypadala alespoň trochu jako kniha. A o to tady přece jde.

pocketbook-v-obalu.jpg

pocketbook-v-obalu-2.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku18. 8. 2015, 18:45, zobrazeno 3051x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení