Tuto sérii keší máme vyluštěnou už dávno, jen jsme její odlov odkládali. Jednou bylo moc mokro, potom moc horko, pak vysoká tráva... Nakonec jsme vyrazili na konci řijna v nádherném podzimním počasí.

Auto parkujeme před velkou halou na opravu letadel a pokračujeme podél letištní dráhy. Podzim je krásně barevný:

img_2564.jpg

img_2572.jpg

Cesta nás přivede k plotu letiště, za kterým vidíme odstavené letadla se zalepenými okny, čekající na opravu. Slyšíme i další odlétající letadla. Škoda, že startují na opačnou stranu letiště, než jsme my. Díky appce alespoň víme, co že se to v tu chvíli vzneslo:

img_2587.jpg

Krásné mašinky.

Po překonání potoka se napojujeme na cestičku vedoucí až na konec letištní plochy. Na druhé straně vidíme stojánky, na kterých se předvádějí letadla a technika při NATO. Slyšíme neustále se opakující pípanou melodii, ale nevíme, k čemu to slouží.

img_2566.jpg

Dojdeme až k cestě spojující Petřvald s Petřvaldíkem, nasvačíme se u odpočívadla pak pokračujeme až k říčce Lubině. Podel ní se pomalu začneme vracet nazpět.

img_2590.jpg

img_2604.jpg

Most přes Lubinu

img_2617.jpg

Cestou narazíme na pasoucí se koně, někteří se nechají pohladit a přijmou z ruky trochu jitrocele nebo pampelišek. A sluší jim to!

img_2627.jpg

Pak už to je nazpět k autu jen kousek. Ušli jsme jen něco málo kolem osmi kilometrů a ještě se nám nechce domů. Je tak krásně!

img_2630.jpg

Jen si sednou na bobek a koukat...

mosnov.jpg

Dvacet odlovených kešek se nám pěkně seřadí na letištní plochu. Byla to krásná trasa v krásný podzimní den.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku28. 10. 2021, 10:23, zobrazeno 395x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení